Szeretnél nettó 200 000 Ft felett keresni?

Legyél szövegíró!
Az ország egyik legjobb
állásajánlata

Képzeld el, hogy otthon pizsamában dolgozhatsz.

„Mennyit lehet ezzel keresni?”

Kovács Viktória

Ilyeneket fogsz írni

NE jelentkezz akkor, ha...

Brieger Vica

A Kreatív Kontroll tulajdonosa, a srác, aki szívesen lenne a főnököd. Nem ellenőrizget, nem akarja jobban tudni, csak azt szeretné, ha önállóan dolgoznál.

Az értékesítési szövegírónk és head of marketing, alatta akkor fogsz dolgozni, ha megfelelsz a szigorú marketingszöveg-írói elvárásainknak. Egyébként a kommunikációnkért felel, és ezt az oldalt is részben ő írta.

Ő a cég operatív vezetője, a közvetlen felettesed, aki a felvételi munkát végzi, remélhetőleg pedig később a feladatokat kiadja neked.

Te osztod be a munkaidődet és kreatív, kiemelten változatos projektjeid vannak.

A fizetéseden pedig nincs plafon – ha bírod, akkor a határ a csillagos ég, a munkád mennyiségéhez és értékéhez viszonyítva kereshetsz. Ez lehet havi 100, 150, de akár 250 ezer forint is. Egy értékesítési szövegíró még ennél is jóval többet keres.

Tetszik, ugye?

Akkor gyere szövegírónak az ország legismertebb szövegíró ügynökségéhez, a Kreatív Kontrollhoz! Jó szövegírókból mindig hiány van.

(Van iroda is, de rád bízzuk a döntést.)

Sipos Zoltán

Kiderül majd, hogy mi az, amiben a legjobb vagy. Egy szövegíró típusfeladatai az alábbiak :

  • Weboldalak szövegezése
  • Blogbejegyzések megírása
  • Hírlevelek elkészítése
  • Termékleírások (pl. egy webáruházba)
  • Marketinganyagok megírása (brosúrák, szórólapok, landing page-ek, DM-levelek)
  • Facebook-posztolás (és egyéb social media)

Illetve minden, amit online vagy offline látsz és céges kommunikációnak számít.

Szeretnénk, ha a jelentkezéskor már tudnád, mik ezek, jó volna, ha tudnál ilyeneket mutatni azokból, amiket eddig te csináltál.

Mennyit szeretnél?

Második állásnak is jó (50 000 vagy 100 000 forintos mellékest összeszedhetsz) és főállásnak is. Mi ebből élünk, és meglehetősen jól.

„Versenyképes fizetésnek” a 200 000 forintot tartjuk, „jó” fizetésnek ennek a dupláját. (Nettóról beszélünk.)

Rajtad múlik, hogy mennyit fogsz dolgozni, így tehát mennyit fogsz keresni. Előre mondjuk, hogy miért mennyi jár, és te előre jelezheted, mennyit akarsz havonta keresni.

Annyi munkát bízunk majd rád, amennyivel elérheted a céljaid.

Nem kell diploma (elvárások)

Csak az számít, hogy a leadott szöveged jó-e, avagy sem.

Elvárjuk...

  1. a szakmai alázatot (ha hisztis vagy, akkor ne jelentkezz)
  2. határidők betartását
  3. alapvető kommunikációs képességeket (magyarul: ha egy projekt nem megy, akkor szólj)
  4. jó angol nyelvismeretet (nem a nyelvvizsgád számít, hanem az, hogy angol cikkeket megértesz-e)

Vavrek Balázs

  • Írtál már szöveget (és tudsz mutatni portfóliót).
  • Tanultál marketingkommunikációt és otthon vagy az online marketing valamelyik részterületén.
  • Tudásszomjas vagy (ha fejlődni akarsz, itt megteheted – ha belerakod az energiát, olvasod a szakmai anyagokat, akkor egyre komolyabb projekteket kapsz és egyre többet kereshetsz)
  • Jófej vagy
  • Számlaképes vagy

  • Hisztis vagy
  • Lusta vagy
  • Ha nem bírod elviselni, ha a rossz szövegeidet újraíratjuk
  • Szerinted ebben az országban nem lehet jól keresni
  • Már a próbamunkát is késve adod le
  • Ha nem tudsz megírni 10-20 cikket egy nap

Előny, ha...

Kreatív vezetőnk, aki villámsebesen száguldozik a motorjával, hogy neked még több projekted lehessen.

Így tudsz jelentkezni

1. Írj a karrier@kreativkontroll.hu címre "karrier" tárgymezővel

2. Csatold az önéletrajzod és írj egy meggyőző motivációs levelet (miért szeretnél szövegíró lenni? mennyit szeretnél dolgozni? mit szeretnél elérni?)

A tárgymezőt módosítsd erre: "szövegíró". Ez a végleges, a másik tárgymezővel bejövő jelentkezés automatikusan kiesik (ebben a munkában a szövegértés és a figyelem kulcsfontosságú).

Jelentkezz, mert ha jó szövegíró vagy, akkor nagy szükségünk van rád.